Szkolenia

01. SZKOLENIA: Akademia cięcia ETAP I


W teorii: Dobieranie fryzur do kształtu twarzy. Podziały na głowie, kierunki kąty w strzyżeniu.
W praktyce: Konsultacja z modelką, dobór fryzury, strzyżenie i modelowanie przy użyciu nożyczek, wdrażanie trendów do salonu.

02. SZKOLENIA: Akademia cięcia ETAP II


W teorii: Analiza portretu psychologicznego, projektowanie fryzur, konturowanie, innowacyjne techniki, kierunki i kąty w strzyżeniu, omówienie najnowszych trendów. Przypomnienie zagadnień z I ETAPU.
W praktyce: Określanie portretu psychologicznego modelek, strzyżenie modelek z wykorzystaniem poznanych technik. Dobieranie fryzur do typu klienta.

03. SZKOLENIA: Akademia kolor i cięcie ETAP III


W teorii: Analiza kolorystyczna, budowanie formy kolorem i strzyżeniem, naturalna pigmentacja, portret psychologiczny, projektowanie fryzur, omówienie najnowszych trendów w koloryzacji i strzyżeniu. Przypomnienie zagadnień z II ETAPU
W praktyce: Określianie typu urody oraz typu klienta, pogłębianie wiedzy z zakresu koloryzacji. Praca na modelkach kolor plus cięcie w oparciu o przedstawioną teorię.

04. SZKOLENIA: Tajemnice pigmentów


W teorii: Naturalna pigmentacja, ukryte pigmenenty, neutralizacja, pigmentacja, prepigmentacja, techniki rozjaśniania, tonowanie pastelowe, trudne przypadki kolorystyczne, oporna siwizna.
W praktyce: Określanie typów urody, konsultacja z modelką, wykorzystanie odpowiedniej poznanej techniki, koloryzacyjne wyzwania.

05. SZKOLENIA: Szkolenie biznesowe


W teorii: Indywidualne podejście do usługi, propozycje zmian, konsultacje, rozwój, innowacje, zarządzanie salonem, planowanie pracy, odsprzedaż kosmetyków.
W praktyce: Praca w grupach, odgrywanie scenek w salonie z wdrożeniem teorii.

06. SZKOLENIA: Szkolenie - Pokazy - LOOK & LEARN


Oferta: Oferta dla hurtowni i fryzjerów, szkół fryzjerskich. Temat do ustalenia indywidualnego.

Terminy oraz ceny szkoleń uzależnione są od ilości uczestników oraz ilości dni szkoleń.